<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:Tahoma; panose-1:2 11 6 4 3 5 4 4 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:1627421319 -2147483648 8 0 66047 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:36.0pt; mso-footer-margin:36.0pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->این مطلب کاملا علمی

اصلا چیه مگه ؟!


اگر تا بحال در باره گوز و چس مطلب علمی نخوانده اید, این مقاله را حتما بخونیدمنبع گوز

هوای بلعیده شده هنگام خوردن و نوشیدن
- گاز جذب شده از خون توسط دیواره روده گاز حاصل ازواکنشهای شیمیایی روده و گاز تولیدی در اثر فعالیتهای باکتریهای روده

ساختار گوز

ساختار دقیق گوز در افراد مختلف و در اوقات مختلف بر مبنای غذای فرد متفاوت است. قسمت اعظم هوای بلعیده شده اکسیژن است که قبل از رسیدن به روده جذب بدن می شود و فقط نیتروژن باقی می ماند. بقیه هم شامل دی اکسید کربن، هیدروژن و متان است. هر چه باد بیشتر در روده نگه داشته شود، میزان نیتروژن آن بیشتر می شود چون بقیه امکان جذب دوباره به بدن را دارند. در ضمن افراد عصبی و عجول اکسیژن بیشتری در روده دارند و گوزوتر هستن

بوی گوز

بوی حاصل از گوز بیشتر به خاطر ترکیبات گوگردی مثل سولفید هیدروژن است. غذاهایی چون کلم، تخم مرغ و گوشت بوزا هستند. لوبیا بطور اخص بوی شدید ندارد ولی حجم گاز را خیلی زیاد می کند.صدای گوز

صدای گوز حاصل ارتعاشات دهانه مقعد هنگام خروج گاز است. نوع و شدت صدا بستگی به شتاب گاز و تنگی ماهیچه اسفنکتر مقعد دارد.

چرا چُس گرم و کم صدا است در حالیکه گوز پرصدا و کم بو است؟
گوز بیشتر حاصل بلعیدن هواست و حجیم است. برای همین هم صدای بیشتری دارد در حالیکه چس حاصل فعالیتهای باکتریهای روده است که گازهای گوگردی تولید می کنند و در اثر این واکنشها حرارت هم ایجاد می شود ولی این گازها کم حجم ترهستند و به همین دلیل کم صداترند.

یک فرد عادی در روز چقدر می گوزد؟

به طور متوسط، هر فرد روزانه نیم لیتر گوز تولید می کند و 14 مرتبه در روز می گوزد.

آیا ممکن است کسی اصلا نگوزد؟

خیر! همه می گوزند. حتی مرده ها تا چند ساعت پس از مرگ ممکن است بگوزند (بخاطر گازهای جمع شده در روده قبل از مرگ).

آیا مردها بیشتر از زنها می گوزند؟

خیر! تفاوت در میزان گوز بستگی به جنسیت ندارد و بیشتر مربوط به عادات غذاخوردن و بلعیدن هوا و ژنتیک است. اما مردها آزادانه تر از زنها می گوزند و زنها در این مورد بخاطر قواعد اجتماعی بیشتر خودداری و مخفی کاری می کنند.

احتمال گوزیدن در چه وقت از روز بیشتر است؟

صبح اول وقت بعد از بیداری.

چرا حبوبات گاز تولید می کنند؟

حبوبات حاوی چند نوع قند هستند که برای انسان قابل هضم نیست و وقتی این قندها به روده می رسد، باکتریهای روده جشن می گیرند و حسابی گاز تولید می کنند. بقیه غذاهای گاز ساز عبارتند از: فلفل دلمه ای، کلم سنگ، کلم پیچ، شیر، نان، تخم مرغ، آبجو، و کشمش.


چه کارهای دیگری باعث تولید گاز می شود؟

بلعیدن تند غذا و آب (درمان: جویدن با دهان بسته و آرام غذا خوردن)، آدامس جویدن، سیگار، لیسک و آب نبات، نوشابه های گازدار، صعود در هواپیما (بخاطر افت فشار) و عصبی بودن.

آیانگه داشتن گوز ضرر دارد؟

در این مورد نظرات متفاوت است. قدیمی ها معتقد بودند که ضرر دارد. کلادیوس، امپراطور روم، به خاطر حفظ سلامت عمومی، گوزیدن در جشنهای دربار را آزاد کرده بود. اما دکترهای امروزی می گویند که خودداری ضرری ندارد. فقط فشار گاز ممکن است باعث دل درد شود. بعضی دکترها هم اعتقاد دارند که خودداری مداوم در دراز مدت باعث گشادی و ورم مزمن دیواره روده می شود.

تا چه مدت می شود گوز نداد؟

گوز به محض اینکه فرصت پیدا کند و ماهیچه تان را شل کنید فرار می کند. حتی اگر تمام روز هم خودتان را کنترل کنید، بعد از خواب رها می شود. باور ندارید یک شب در پروازهای بین قاره ای در هواپیما نخوابید و به دقت گوش کنید ببینید چه می شنوید.

آیا همه در خواب می گوزند؟

خیر! اکثر مردم از کودکی یاد می گیرند که در خواب دریچه (اسفنکتر) مقعد را کنترل کنند و به همین خاطر هم صبحها بعد از بیداری می گوزند ولی اکثر کسانی که در طول روز خودداری می کنند، در خواب ناخودآگاه می گوزند. حتما متوجه شده اید که گاهی اوقات اگر خودتان را کنترل کنید گوز برطرف می شود. این موقتی است چون باد به قسمتهای داخلی روده مهاجرت می کند و جذب نمی شود بلکه بعدا با قدرت بیشتری هجوم می آورد.

بهترین راه برای رد گم کردن گوز چیست؟
یک شرکت آمریکایی به نام
fartypants هست که گوزقنداق می فروشد: چیزی شبیه به نوار بهداشتی که در داخل شلوار قرار می گیرد و بوی چس و کمی از صدای آن را به خود جذب می کند. ولی اگر از این چیزها ندارید، از روشهای سنتی استفاده کنید. مثلا اگر در جمع هستید خیلی طبیعی رفتار کنید، انگار نه انگار چیزی شده و اگر صدایش بلند بود با سرعت برگردید و با تعجب به نفر بغل دستی یا پشت سری خودتان نگاه کنید.

آیا واقعا گوز با کبریت شعله ور می شود؟

بله! باور ندارید امتحان کنید. فقط مواظب باشید که کار خطرناکی است. بنا به آمار، یک چهارم کسانی که این کار را کرده اند کونشان را سوزانده اند چون شعله به سمت مقعد پس می زند. در ضمن امکان آتش گرفتن لباس و چیزهای دیگر دور و بر هم هست.

ااگر خوشتون اومد برای بقیه دوستان هم بفرستین حداقل علت علمی شم بدونن


 

 

 

 

ایا خود ارضایی عوارض دارد


آیا خود ارضایی عوارض دارد؟
آیا خودارضایی باعث عوارش می شود؟ آیا خود ارضایی بر روی تولید مثل اثر منفی دارد؟ درست است که یکی از دلایل اصلی تیرگی دور چشم ناشی از خود ارضایی است؟ چگونه از خود ارضایی را کنترل کنم؟

دکتر من در یه خانواده مذهبی به دنیا امدم .رفتار های من با متانت است و تا به حال با هیچ پسری دوست نبوده ام چه برسد به این که ....اما یک عادت زشت و پنهان برای خودم داشتم .من از 13 سالگی عادت به خود ارضایی داشتم و با مالیدن الت تناسلی ام احساس لذت می کردم اما هیچ گاه انگشت در ان نکردم و با کسی هم نزدیکی نداشتم .دیروز در سایت خواندم که برای دیدن پرده بکارت چه کار باید بکنم اما وقتی ... در ان دیدم . حالا به من بگویید که ایا پرده بکارت پشت این سوراخ است یا پرده من؟
خود ارضائی دختران معمولا باعث آسیب رسیدن به لایه بکارت نمیشود... مگر اینکه اتفاق بخصوصی افتاده باشه و یا اینکه فشار بیش از حد و یا غیر عادی باشه... در هر صورت اگر قرار به معاینه و اظهار نظر توسط متخصص مربوطه باشه تشخیص اینکه نوع آسیب آیا از مقاربت بوده و یا خود ارضائی و هر چیز دیگر امکان پذیر هست... و اگر قراربه گواهی دادن باشه حتما مینویسن که مقاربتی در کار نبوده...
آیا خود ارضایی در زنان باعث ناباروری میشود؟ در مردان چطور؟! ویا اینکه همه ی این حرفها خرافاتیست که دهان به دهان میگردد؟!
وقتی مکانیزم خود ارضائی چیزی جدا از مکانیزم مقاربت با شریک جنسی نیست... دلیلی نداره اتفاقی در خود ارضائی بیفته که در مقاربت با شریک جنسی نمی افته...
من و نامزدم مدتی است که با تلفن با هم خود ارضایی می کنیم. اخیرا او به من گفته که از چند سال قبل خود ارضایی می کرده است و این باعث احساس خیلی بدی در من شده به نحوی که احساس می کنم او به من خیانت می کرده است و عشقم را کم کرده است. آیا این حالت گذراست؟
باید خیانت را درست معنی کرد.خیانت زمانی معنا دارد که عهدی وجود داشته باشد و عهد ************ی انجام شود.اینجا عهد و پیمانی نبوده که بخواهد شکسته شود.
باید در رابطه به طرف مقابل هم به چشم انسانی با نیازها و کاستی های معمول نگاه کرد بعضی ها برای خودشان حق هر نوع کار و اشتباهی قایل هستند اما توقع دارند طرف مقابلشان فرشته باشد.

خودارضایی در دختران آیا درمان پذیر است ؟درمانش چیست؟آیا با ازدواج درمان می شود؟ بعد از ازدواج ادامه نمی یابد؟چطور بعضصی ها این حالت برایشان اتفاق نمی افتد؟
خود ارضائی, چه در دختران و چه در پسران, بیماری نیست که نیاز به درمان داشته باشه...این روش یکی از روش های ارضاء جنسی هست که افراد بنا به مقتضیات خودشون انتخاب می کنند... بطوری که گاهی خود ارضائی در افراد متاهل هم انجام میشود... چه در مردان متاهل و یا زنان متاهل.به هر حال اگه قصد کم کردن اون رو دارید در لینک های معرفی شده, به مواردی اشاره شده است
با تمام صحبت هائی که در مورد خود ارضایی شد کمتر در مورد تغئیراتی که خود ارضایی درچهره شخص ایجاد میکند صحبت شد. من فکر میکنم که خود ارضایی شدید بدون شک تغئیراتی درچهره افراد ایجاد میکند. واین تجربه شخصی خودمه و نظر خیلی ها
وقتی مکانیزم خود ارضائی چیزی جز مکانیزم مقاربت با شریک جنسی نیست... دلیلی نداره که اتفاقی در خود ارضائی بیفته که در مقاربت با شریک جنسی نمی افته...هیچ گزارشی برای تغییر چهره با خود ارضائی نداریم ومنطقی هم نیست...پیشنهاد من این هست که زیاد به این حرف های خرافی توجه نکنید...
خود ارضایی تاثیری در چاقی یا لاغری فرد داره؟
خود ارضائی باعث هیچ کدام از مشکلاتی که اشاره کردید نمیشه..و تاثیر قابل ملاحظه ای روی چاقی و لاغری نداره...
شما در مقاله ای گفتید که سیاهی و گودی دور چشم در اثر خود ارضایی بی پایه است. ولی من خوم این مساله را تجربه کرده ام که با کم کردن دفعات این کار کبودی و گودی دور چشمهایم کمتر شده است. لطفا درمانی برای سیاهی و کبودی دور چشم بگویید.
گزارش معتبری از ارتباط بین خود ارضائی و سیاه شدن دور چشم نداریم

آیا انزال زودرس از خودارضایی ناشی میشود و آیا کسی که از این مشکل رنج میبرد، بهتر است از ازدواج پرهیز کند یا نه؟

انزال زودرس ناشی از خود ارضایی نیست. این حالت در بسیاری از افراد بدون هیچ علت شناخته شده خاصی وجود دارد. اینکه بخواهید به علت این مشکل از ازدواج منصرف شوید اصولا کاردرستی نیست. همانطور که بارها در این قسمت در مورد انزال زودرس توضیح دادیم پس از ازدواج با همکاری همسرتان میتوانید پس از تمرین و هماهنگی، کنترل خود را به دست بیاورید. اما در مورد خود ارضایی شما باید 2 تا 3 نکته را حتما تاکید کنیم. اولا این مسئله یک مشکل بسیار شایع و در ضمن قابل حل است. از وجود این مشکل نگرانی چندانی به خود راه ندهید و فقط سعی در برطرف کردن آن داشته باشید. در مورد ازدواج باید بگوئیم که ازدواج میتواند کمک زیادی در حل مشکل به شما کند. اما نباید فکر کنید که با ازدواج این عادت بهطور کلی از بین میرود. مهمترین توصیه ما این است که کاری کنید تا این عادت بهطور کامل در کنترل شما باشد. در غیر اینصورت اثرات منفی این حالت تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار میدهد و باعث نزول شخصیتی و اجتماعی شما خواهد شد. ازدواج راهحل مناسبی است و ما نیز آن را توصیه میکنیم. اما همه مشکلات با آن حل نمیشود. تقویت اراده حتما باید مدنظر شما باشد. فعالیتهای مفید زندگی خود را افزایش دهید. ورزش و فعالیتهای تفریحی سالم زندگی خود را بیش از پیش انجام دهید. سعی کنید کمتر تنها باشید. تمام مسائل محرک را از خود دور کنید. اگر فیلم یا عکسهای تحریککننده دارید حتما تمام آنها را نابود کنید.
ایا خود ارضایی بیش از حد میتواند در اینده باعث تولد نوزادان نارس بشه؟
خود ارضایی هیچ فرقی با ارضای طبیعی ندارد. گزارشات اخیر از مفید بودن انزال مکرر قبل از ایجاد نطفه حکایت دارند.
ایا خود ارضایی رابطه ای با ایدز دارد؟
خود ارضایی هیچ ارتباطی با ایدز ندارد.1-آیا خودارضایی باعث تغییر فیزیک بدن میشود؟
2-اگر با خود ارضایی فیزیک بدن تغییر میکند .راههای درمان و مقابله با این مشکل را شرح دهید
جواب هر دو سوال شما منفی هست

اینجانب 21 سالم است و از 14 سالگی استمنا می کنم
و الان هم هفتهای دیک بار این عمل را انجام میدهم ولی با هر بار انجام این عمل کمرم تا 5 یا 6 روز درد میکند برای رهایی از این درد چه کار کنم
دیده نشده که خود ارضائی باعث کمر درد شود...مخصوصا اینکه شما بسیار کم انجام میدهید.
من بیست و سه سال سن دارم و به طور مداوم ورزش می کنم تغذیه مناسبی دارم و به هیچ عنوان خود ارضایی نمی کنم متاسفانه بعضی شب ها دچار انزلال در خواب می شوم که یکبار این اتفاق سه بار در یک شب برام اتفاق افتاد من چون به صورت حرفه ای ورزش می کنم
چقدر این اتفاق ها روی وزن من تاثیر خواهد گذاشت؟
انزال در خواب به هر تعداد که رخ بده غیر عادی نیست و نباید جلوی اونو بگیرید چون یک مسئله طبیعی هست اگر از تخلیه نا بهنگام انزال شبانه ناراحت هستید تنها راه آن تخلیه گاه به گاه دستگاه تناسلی شما از اسپرم های انباشته شده است... چون وقتی بنا به طبیعت بدن اونها جمع می شوند کوچکترین محرک جنسی کافی هست که باعث تخلیه آنها شود... البته گاهی هیچ تحریکی هم وجود ندارد

راههای کم کردن خود ارضایی
عادات سالم را در خود تقویت کنید: از تصاویر محرک جنسی اجتناب کنید، به جوک های مبتذل گوش ندهید، دوستان سالم برای خود انتخاب کنید و از پوشیدن زیر پوش های تنگ و چسبان خودداری نمایید.

از مصرف بیش از اندازه ی گوشت گاو، به ویژه در وعده غذایی شام خودداری کنید. مصرف یک وعده غذای حیوانی آن هم در نهار کافی است

 

 

 

 

استجاب دعای زوج جوان


استجابت دعای زوج جوان

زن و شوهری بعد از سالیانی که از ازدواجشون می گذشت در حسرت داشتن فرزند به سر می بردند. با هرکسی که تونسته بودند مشورت کرده بودند اما نتیجه ای نداشت، تا این که به نزد کشیش شهرشون رفتند.
پس از این که مشکلشون رو به کشیش گفتند، او در جواب اون زوج گفت: ناراحت نباشید من مطمئنم که خداوند دعاهای شما رو شنیده و به زودی به شما فرزندی عطا خواهد نمود. با این وجود من قصد دارم به شهر رم برم و مدتی در اون جا اقامت داشته باشم، قول می دهم وقتی به واتیکان رفتم حتما برای استجابت دعای شما شمعی روشن کنم.
زوج جوان با خوشحالی فراوان از کشیش تشکر کردند. قبل از این که کشیش اون جا رو ترک کنه، بازگشت و گفت: من مطمئنم که همه چیز با خوبی و خوشی حل می شه و شما حتما صاحب فرزند خواهید شد. اقامت من در شهر رم حدود 15 سال به طول خواهد انجامید، ولی قول می دم وقتی برگشتم حتما به دیدن شما بیام.
15 سال گذشت و کشیش دوباره به شهرش بازگشت. یه نیمروز تابستان که توی اتاقش در کلیسا استراحت می کرد، یاد قولی افتاد که 15 سال پیش به اون زوج جوان داده بود و تصمیم گرفت یه سری به اونا بزنه پس به طرف خونه اونا به راه افتاد. وقتی به محل اقامت اون زوجی که سال ها پیش با اون مشورت کرده بودند رسید زنگ در را به صدا در آورد.
صدای جیغ و فریاد و گریه چند تا بچه تمام فضا رو پر کرده بود. خوشحال شد و فهمید که بالاخره دعاهای این زوج استجابت شده و اونا صاحب فرزند شده اند.
وقتی وارد خونه شد بیشتر از یه دوجین بچه رو دید که دارن از سر و کول همدیگه بالا میرن وهمه جا رو گذاشتن رو سرشون و وسط اون شلوغی و هرج و مرج هم مامانشون ایستاده بود.
کشیش گفت: فرزندم! می بینم که دعاهاتون مستجاب شده... حالا به من بگو شوهرت کجاست تا به اون هم به خاطر این معجزه تبریک بگم.
زن مایوسانه جواب داد: اون نیست... همین الان خونه رو به مقصد رم ترک کرد.
کشیش پرسید: شهر رم؟ برای چی رفته رم؟
زن پاسخ داد: رفته تا اون شمعی رو که شما واسه استجابت دعای ما روشن کردین خاموش کنه!